Business Intelligence blog - laatste entry 10-01-2012 - Programmeren anno 2012
Oude mensen, zoals ik, herinneren zich nog hoe je in de zeventiger jaren moest programmeren.We kwame ...
Business Intelligence activiteiten
14 maart 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
15 maart 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
27 en 28 maart 2012, Masterclass Datawarehousing
19 april 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
8 mei 2012, BI-event 2012
22 mei 2012, Moderne Databasetechnologie
7 juni 2012, Data Virtualization voor Agile Business Intelligence Systemen
14 juni 2012, Trends in BPM 2012

Business Intelligence poll
BI-poll Intelligente search-technologie zal van grote invloed zijn op traditionele BI.
 
72%
 
22%
 
5%
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer

BI-nieuws Informatica neemt Siperian over

29-01-2010 - Afzetmarkt vergroot door overname visionair pionier in Master Data Management.

Informatica maakt de overname van Siperian bekend, vooraanstaand speler in het Master Data Management (MDM) infrastructuur-technologiesegment. MDM biedt een holistische, single view van master data; fundamentele bedrijfsinformatie zoals informatie over klanten, producten, medewerkers, burgers en locaties. Succesvolle MDM-projecten zorgen voor een betere operationele efficiency, een hogere loyaliteit van klanten en een succesvol nastreven van de geldende wet- en regelgeving.

Informatica neemt Siperian (op een fully diluted basis) over voor ongeveer 130 miljoen dollar in cash.

“Onze overname van Siperian vergroot Informatica’s afzetmogelijkheden met een snelgroeiende technologische categorie, MDM-infrastructuur. Met deze overname versterken we onze belangrijkste strategische partnerships verder,” aldus Sohaib Abbasi, Chairman en CEO, Informatica. “Informatica Data Integration en Data Quality hebben een bewezen track record als het gaat om het mogelijk maken van succesvolle MDM-projecten. Samen zorgen we ervoor dat Informatica zich als leider ontwikkelt in de MDM-infrastructuurmarkt.”

Bij MDM-projecten hebben klanten de keuze uit infrastructuur- en applicatieproducten die in benadering verschillen van ‘model your own’ tot oplossingen die bijna ‘turn-key’ zijn. Siperian en Informatica bieden toonaangevende producten binnen de MDM-infrastructuurmarkt die MDM-applicaties aanvullen en laten werken. Volgens een onafhankelijk rapport was 49% van de organisaties in 2009 van plan MDM-software te implementeren of het gebruik ervan uit te breiden (“Trends 2009: Master Data Management”, Forrester Research, Inc., oktober 2009). Een andere vooraanstaande organisatie van analisten voorziet een uitgave van 1 miljard dollar aan software in de MDM-infrastructuurmarkt in 2010, de helft van de totale MDM-software-markt, welke groeit met 20 procent.

Siperian is een visionaire pionier, die menige awards heeft verdiend de laatste jaren, die drie goed gedifferentieerde en bewezen zaken aanbiedt. Siperian biedt een multi-domein MDM-platform op basis waarvan zakelijke beslissingen beter kunnen worden genomen. Met de mogelijkheden om eenvoudig te configureren, verbetert Siperian de time-to-results. En met behulp van de ingebouwde ratings metrics voor betrouwbaarheid, hebben zakelijke belanghebbenden een groter vertrouwen in hun master data.

Deze nieuwe MDM infrastructuurmarkt vergroot Informatica’s afzetmarkt. De bestaande product-integratie en unified architectuur, gebaseerd op de bestaande Informatica Identity Resolution-technologie, biedt cross-selling mogelijkheden voor de Informatica Data Integratie- en Data Quality-producten. De combinatie van Siperian-producten en het allesomvattende Informatica Platform biedt nog meer toegevoegde waarde aan klanten. Zo kan Informatica B2B Data Exchange bijvoorbeeld gebruikt worden om master data binnen het supply chain partner netwerk te delen.

“Siperian is een erkend leider en biedt als enige op de markt een bewezen multidomein MDM-platform,” aldus Peter Caswell, CEO, Siperian. “Samen met Informatica zijn wij sterker in het leveren van een compleet scala aan data-integratie- en data management-oplossingen om data-gedreven organisaties te ondersteunen.”

Meer dan 60 klanten wereldwijd vertrouwen succesvol op Siperian, waaronder leiders in de biowetenschappen en binnen de financiële dienstverlening. Enkele klanten zijn: Pfizer, Shire, Bank of America, State Street Bank en Lexis Nexis. Een studie van 400 MDM-projecten, gedaan door de analisten van Aberdeen Group, concludeerde dat organisaties die vertrouwen op Siperian, meer dan 50 procent betere bedrijfsresultaten behalen (gemeten op het gebied van behoud van klanten en cross-selling ratio’s), in vergelijking met organisaties die vertrouwen op IBM.

Siperian is opgericht in april 2001 en heeft zijn hoofdkwartier in Foster City, California.

Bron: Informatica.

Reacties op dit artikel
Dit artikel heeft nog geen reacties.
Reageer
Wilt U een reactie plaatsen op dit bericht? Log dan in op deze website. Heeft U dat nog niet eerder gedaan? Registreer U dan eerst.
Business Intelligence nieuws || alle items 27-01-2012 - Software AG rapporteert stabiele omzet en winst in boekjaar 2011
Succes van BPE-activiteiten onderstreept potentieel van Business Process-technologie.
Lees meer
Business Intelligence video || alle items
Data Vault

Tijdens het BI-event 2011 vertelt Hans Hultgren , zakenpartner van Dan Linstedt en directeur van de Genesee Academy, over het succes van Data Vault in Nederland.
 
Database Magazine artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar27-09-2011 - Plaatjes halen waarde uit data

Een plaatje zegt meer dan duizend woorden. Dankzij onze natuurlijke, visuele geaardheid zijn we in staat complexe materie te begrijpen. Landkaartmakers passen de truc al jaren toe. Nu is het de beurt aan BPM-specialisten om bedrijfsprocessen inzi ... Lees meer

Geen leesweergave beschikbaarIdentificeren, Stimuleren en Organiseren
Geen leesweergave beschikbaarCertificaat van Onvermogen
Geen leesweergave beschikbaarTom Davenport on Analytics
Geen leesweergave beschikbaarHet datawarehouse geen database meer?
Geen leesweergave beschikbaarWeb Analytics: een ondergeschoven kind?
Geen leesweergave beschikbaarTrends en ontwikkelingen in Business Analytics
Geen leesweergave beschikbaarBezoekerservaringen op maat
Geen leesweergave beschikbaarResultaten Business Analytics Survey
BI-Matrix
Categorieën
Organisaties

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
AnalyticsDB-Matrix
Kenmerken
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
ETL-Matrix
Selectiecriteria
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer
Business Intelligence agenda
28 februari 2012, SAP Innovation Forum
14 maart 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
15 maart 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
27 en 28 maart 2012, Masterclass Datawarehousing
19 april 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Business Intelligence sponsors
BI in de nieuwste DB/MIn Database Magazine 4 
  • Het Gouden Record
  • Datakwaliteit heeft baat bij government-model
  • Implementatie datakwaliteit met Six Sigma
  • Dataflux pakt probleem bij de bron aan
  • Met Scrum meer grip op BI-projecten
  • Karien Verhagen reageert op artikel van Fons Pieters 
  • Asymmetrische links in Data Vault (slot)
BI opleidingenGeen opleidingen gevonden.

Klik hier om een opleiding te plaatsen.
Business Intelligence foto
Foto's Bi-Event 2010
Op 17 mei 2011 vond in Intres Hoevelaken het
BI-Event 2011 plaats.

Klik hier voor een korte foto-impressie.