Business Intelligence blog - laatste entry 10-01-2012 - Programmeren anno 2012
Oude mensen, zoals ik, herinneren zich nog hoe je in de zeventiger jaren moest programmeren.We kwame ...
Business Intelligence activiteiten
22 mei 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
22 mei 2012, Moderne Databasetechnologie
5 juni 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
6 juni 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
7 juni 2012, Data Virtualization voor Agile Business Intelligence Systemen
14 juni 2012, Trends in BPM 2012

Business Intelligence poll
BI-poll Intelligente search-technologie zal van grote invloed zijn op traditionele BI.
 
74%
 
22%
 
5%
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer

BI-nieuws Ruim een derde van bedrijfseigenaren geen behoefte heeft aan de meest actuele informatie

19-09-2011 - Bedrijfseigenaren hebben weinig behoefte aan actuele bedrijfsinformatie. 37 procent zegt zelfs geen enkele behoefte te hebben aan actuele informatie over de prestaties van de organisatie.

Dit blijkt uit onderzoek in opdracht van Kadenza, specialist op het gebied van Enterprise Intelligence. Onderzoeksbureau SSI vroeg voor het onderzoek 306 Nederlandse managers, bedrijfseigenaren en afdelingshoofden naar het gebruik van de smartphone en tablet in zowel persoonlijke als zakelijke context.


Nog minder behoefte is er aan actuele informatie over de prestaties van de individuele werknemer. Ruim 45 procent van de bedrijfseigenaren vindt het niet nodig om op de hoogte te worden gehouden over zijn medewerkers. Daar staat tegenover dat van de eigenaren die wel graag actuele informatie willen over de prestaties van de organisatie, 17 procent graag op dagelijkse basis op de hoogte wil worden gehouden en 11 procent graag real-time inzicht wil. De informatiebehoefte van bedrijfseigenaren staat in sterk contrast met die van directies en hoger management: hier geeft slechts 4 procent aan geen behoefte te hebben aan actuele informatie over de prestaties van de organisatie.


Erik Leene, directeur van Kadenza: “Het is op zijn minst opvallend te noemen dat ruim een derde van de bedrijfseigenaren geen behoefte heeft aan de meest actuele informatie. Daarbij is het verrassend dat de informatiebehoefte onder bedrijfseigenaren zoveel kleiner is dan onder directies en hoger management. Mogelijke oorzaken zijn dat bedrijfseigenaren meer vertrouwen hebben in hun medewerkers of dat zij overall al het gevoel hebben dat ze prima op de hoogte zijn over hoe de organisatie presteert. Ook worden zij, in tegenstelling tot hoger management en directie, niet door anderen op behaalde resultaten afgerekend. Om deze tegenstelling te verklaren is echter nader onderzoek nodig. Een feit blijft dat de mogelijkheden om real-time op de hoogte te blijven er zijn, maar slechts door een klein deel van het management worden benut. Rekening houdend met het groeiende aanbod aan informatie kunnen veel organisaties hier nog een enorme slag maken.”


Het volledige onderzoeksrapport is te downloaden via: http://gurl.im/b0a91xa


Bron: www.kadenza.nl

Reacties op dit artikel
Dit artikel heeft nog geen reacties.
Reageer
Wilt U een reactie plaatsen op dit bericht? Log dan in op deze website. Heeft U dat nog niet eerder gedaan? Registreer U dan eerst.
Business Intelligence nieuws || alle items 14-02-2012 - Information Builders opnieuw in leiderskwadrant Business Intelligence Platforms
De evaluatie is gebaseerd op ‘Ability to Execute’ en ‘Completeness of Vision’.
Lees meer
Business Intelligence video || alle items
Data Vault

Tijdens het BI-event 2011 vertelt Hans Hultgren , zakenpartner van Dan Linstedt en directeur van de Genesee Academy, over het succes van Data Vault in Nederland.
 
Database Magazine artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar27-09-2011 - Identificeren, Stimuleren en Organiseren

Business Analytics is hot. Wat vindt de business eigenlijk zelf van Business Analytics en hoe men het succesvol kan maken? En hoe kan de IT-organisatie bijdragen aan het succes van Business Analytics? Waarin verschilt Business Analytics van Busin ... Lees meer

Geen leesweergave beschikbaarPlaatjes halen waarde uit data
Geen leesweergave beschikbaarBezoekerservaringen op maat
Geen leesweergave beschikbaarResultaten Business Analytics Survey
Geen leesweergave beschikbaarTrends en ontwikkelingen in Business Analytics
Geen leesweergave beschikbaarCertificaat van Onvermogen
Geen leesweergave beschikbaarWeb Analytics: een ondergeschoven kind?
Geen leesweergave beschikbaarHet datawarehouse geen database meer?
Geen leesweergave beschikbaarTom Davenport on Analytics
BI-Matrix
Categorieën
Organisaties

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
AnalyticsDB-Matrix
Kenmerken
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
ETL-Matrix
Selectiecriteria
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer
Business Intelligence agenda
22 mei 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
22 mei 2012, Moderne Databasetechnologie
5 juni 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
6 juni 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
7 juni 2012, Data Virtualization voor Agile Business Intelligence Systemen
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Business Intelligence sponsors
BI in de nieuwste DB/MIn Database Magazine 4 
  • Het Gouden Record
  • Datakwaliteit heeft baat bij government-model
  • Implementatie datakwaliteit met Six Sigma
  • Dataflux pakt probleem bij de bron aan
  • Met Scrum meer grip op BI-projecten
  • Karien Verhagen reageert op artikel van Fons Pieters 
  • Asymmetrische links in Data Vault (slot)
BI opleidingenGeen opleidingen gevonden.

Klik hier om een opleiding te plaatsen.
Business Intelligence foto
Foto's Bi-Event 2010
Op 17 mei 2011 vond in Intres Hoevelaken het
BI-Event 2011 plaats.

Klik hier voor een korte foto-impressie.