Business Intelligence blog - laatste entry 10-01-2012 - Programmeren anno 2012
Oude mensen, zoals ik, herinneren zich nog hoe je in de zeventiger jaren moest programmeren.We kwame ...
Business Intelligence activiteiten
22 mei 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
22 mei 2012, Moderne Databasetechnologie
5 juni 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
6 juni 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
7 juni 2012, Data Virtualization voor Agile Business Intelligence Systemen
14 juni 2012, Trends in BPM 2012

Business Intelligence poll
BI-poll Intelligente search-technologie zal van grote invloed zijn op traditionele BI.
 
74%
 
22%
 
5%
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer

BI-nieuws Information Builders kondigt BI Academy aan

20-10-2011 - BI-vendor host samen met erkende experts serie van best-practices webcasts.

Information Builders, ontwikkelaar van business intelligence- en integratiesoftware, kondigt een open inschrijving aan voor de BI Academy, die deze herfst plaats zal vinden. De BI Academy is een reeks van analist-webcasts, waarbij wordt ingegaan op missie-kritische business intelligence (BI)- en analyse-onderwerpen die leiden tot strategische groei. Onder leiding van erkende experts van onder meer BIScorecard en de Yankee Group, vinden tussen 18 oktober en 10 november van dit jaar zeven webcasts plaats.
Tijdens de webcasts worden de eerste prioriteiten besproken voor organisaties die de inzet van BI overwegen. Tevens zullen best-practices worden gedeeld voor organisaties die al een oplossing hebben geïmplementeerd en zullen de stappen worden toegelicht die organisaties dienen te zetten wanneer zij hun prestaties en groei willen optimaliseren. De zeven webcasts zien er als volgt uit:
 


Self-Service BI (25 oktober)
Presentatie door Carsten Bange van BARC
Carsten Bange, één van Europa’s meest onderscheiden BI-analisten, zal uitleggen hoe gebruikers zonder enige training self-service BI-applicaties kunnen bouwen die hen in staat stellen analyses te maken om beter geïnformeerde beslissingen te nemen.
 


Mobile BI (27 oktober)
Presentatie door Cindi Howson van BIScorecard
Cindi Howson volgt de trends in de mobiele markt op de voet, en geeft haar visie op de Mobile BI opties, strategieën en best practices.
 


Customer-Facing BI (1 november)
Presentatie door Sheryl Kingstone van Yankee Group
Sheryl Kingstone, een erkend leider op het gebied van CRM, is expert in klantgerichte strategieën en het helpen van organisaties om hun sales-effectiviteit, klantenbinding en acquisitie te verbeteren. Ze zal de belangrijkste trends in customer-facing technologie en processen behandelen en tevens ingaan op CRM-applicaties en leveringsstrategieën.



Data Architectuur (3 november)
Presentatie door Neil Raden van Constellation Research
Het is mogelijk om de bestaande architectuur (ongeacht de complexiteit) te gebruiken om data op te schonen voordat het de organisatie binnenkomt en moet voldoen aan real-time informatie-eisen. Neil Raden presenteert deze sessie met tientallen jaren van ervaring in de toepassing van informatie voor het oplossen van zakelijke problemen in zijn bagage.
 


Data Governance en Performance Management (8 november)
Presentatie door Tom Willman van Hacket Group
Tom Willman helpt managers hun organisaties te transformeren door het implementeren van meer efficiënte en effectieve processen, leveringsmodellen en technologieën. In deze sessie zal hij uiteenzetten hoe organisaties grip kunnen krijgen op hun strategie en op de data-kwaliteit.



Big Company Analytics op een MKB-budget (10 november)
Presentatie door Lyndsay Wise van WiseAnalytics
Lyndsay Wise brengt voor deze sessie tien jaar ervaring in business systems-analyse, softwareselectie en implementatie van enterprise-applicaties met zich mee. Ze zal enkele architectuur-strategieën bespreken waarmee voordelige, maar tegelijktertijd krachtige BI-toepassingen kunnen worden uitgerold.



Bron: www.informationbuilders.com/biacademy.

Reacties op dit artikel
Dit artikel heeft nog geen reacties.
Reageer
Wilt U een reactie plaatsen op dit bericht? Log dan in op deze website. Heeft U dat nog niet eerder gedaan? Registreer U dan eerst.
Business Intelligence nieuws || alle items 14-02-2012 - Information Builders opnieuw in leiderskwadrant Business Intelligence Platforms
De evaluatie is gebaseerd op ‘Ability to Execute’ en ‘Completeness of Vision’.
Lees meer
Business Intelligence video || alle items
Data Vault

Tijdens het BI-event 2011 vertelt Hans Hultgren , zakenpartner van Dan Linstedt en directeur van de Genesee Academy, over het succes van Data Vault in Nederland.
 
Database Magazine artikelen || alle items || zoeken
Geen leesweergave beschikbaar27-09-2011 - Het datawarehouse geen database meer?

Iedereen hanteert zo zijn eigen favoriete definitie van de term Business Intelligence. Wanneer we naar de verschillende definities kijken, dan komen de meeste meestal op het volgende neer: Business Intelligence is het geheel van vaardigheden, met ... Lees meer

Geen leesweergave beschikbaarResultaten Business Analytics Survey
Geen leesweergave beschikbaarBezoekerservaringen op maat
Geen leesweergave beschikbaarTrends en ontwikkelingen in Business Analytics
Geen leesweergave beschikbaarCertificaat van Onvermogen
Geen leesweergave beschikbaarWeb Analytics: een ondergeschoven kind?
Geen leesweergave beschikbaarPlaatjes halen waarde uit data
Geen leesweergave beschikbaarTom Davenport on Analytics
Geen leesweergave beschikbaarIdentificeren, Stimuleren en Organiseren
BI-Matrix
Categorieën
Organisaties

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
AnalyticsDB-Matrix
Kenmerken
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
ETL-Matrix
Selectiecriteria
Producten

U kunt ook het selectietraject doorlopen.
Klik hier om het selectietraject te starten.
Business Intelligence vacatures - Array Jobs
Lees meer
Business Intelligence agenda
22 mei 2012, Integratieoplossingen voor Applicaties, Gegevens en Processen
22 mei 2012, Moderne Databasetechnologie
5 juni 2012, BPMN 2.0 syntax, methodieken en positionering
6 juni 2012, BPMN 2.0 in de praktijk
7 juni 2012, Data Virtualization voor Agile Business Intelligence Systemen
Lees meer

Klik hier om een evenement op te voeren.
Business Intelligence sponsors
BI in de nieuwste DB/MIn Database Magazine 4 
  • Het Gouden Record
  • Datakwaliteit heeft baat bij government-model
  • Implementatie datakwaliteit met Six Sigma
  • Dataflux pakt probleem bij de bron aan
  • Met Scrum meer grip op BI-projecten
  • Karien Verhagen reageert op artikel van Fons Pieters 
  • Asymmetrische links in Data Vault (slot)
BI opleidingenGeen opleidingen gevonden.

Klik hier om een opleiding te plaatsen.
Business Intelligence foto
Foto's Bi-Event 2010
Op 17 mei 2011 vond in Intres Hoevelaken het
BI-Event 2011 plaats.

Klik hier voor een korte foto-impressie.